TOYOTA AVENSIS FORUM

Forum użytkowników i miłośników samochodu Toyota Avensis
Teraz jest 7 gru 2019, o 10:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 paź 2019, o 18:43 
Spamer
Spamer

Pochwały: 367
Marka: Toyota
Model: T25
Rocznik: 2006
Silnik: 1.8
daniellw napisał(a):
Co prawda auto już kupiłem jakiś czas temu, ale będę wdzięczny jak ktoś wrzuci co tam wychodzi po nr VIN:

SB1EK76LX0E033606

To w ASO nie udostępnili historii? :-D

SB1EK76LX0E033606

Produkcja 01/2013

Wersja wyposażenia Premium z pakietami Business + Executive + Navi.

Przebieg w ogłoszeniu 110747km, wystawiona za 53 900 PLN.

Trzeba się na Mościska przejechać z powrotem bo dziwne że auto sprzedawali a nie wymienili:

Cytuj:
Wymiana zbiornika par paliwa Auris, Corolla, Avensis (kod kampanii: LGG84)

Akcja polega na wymianie zbiornika par paliwa w samochodach Toyota Auris, Corolla, Avensis wyprodukowanych w okresie od 12 października 2006 do 24 kwietnia 2015. Akcja została ogłoszona ze względu na możliwość wystąpienia wycieku paliwa skutkującego sytuacją, w której zapach paliwa może być wyczuwalny.

lub podjechać do najbliższego ASO na wymianę.

Miała jakąś szkodę blacharsko-lakierniczą.

PostNapisane: 8 paź 2019, o 20:56 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0 benzyna
Wszystko się zgadza, szkoda była i polegała podobno na wymianie zderzaka. Historie udostępnili, ale nigdy nic nie wiadomo. Jak z tym zbiornikiem paliwa. A to wymieniają w każdej Avce za free? Skąd Ty pobierasz te dane, jeśli można wiedzieć?

PostNapisane: 9 paź 2019, o 19:41 
Spamer
Spamer

daniellw napisał(a):
Jak z tym zbiornikiem paliwa. A to wymieniają w każdej Avce za free?

Tak za darmo wymieniają, tylko do wymiany nie jest zbiornik paliwa a zbiornika par paliwa ;-)
A dokładnie:
Cytuj:
Opis usterki:
R/SSC - Fuel suction Plate Replacement on Toyota Auris, Corolla and Avensis.

wymianie podlega płyta zespołu ssącego czyli pompy umieszczonej w baku ;-)
I jak się będziesz umawiał na wymianę to zapytaj ile paliwa może być w zbiorniku.
daniellw napisał(a):
Skąd Ty pobierasz te dane, jeśli można wiedzieć?

Tajemnica zawodowa :-D

SB1EK76L20E043059

Produkcja 03/2016

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 85aed691a2

Przebieg w ogłoszeniu 140 000 km, wystawiona za 58 900PLN netto.

AVE miała jakąś przygodę blacharsko-lakierniczą.

PostNapisane: 10 paź 2019, o 00:00 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 6
Model: T25>T27
Rocznik: 2010
Silnik: Byl 1.8 jest 2.0 1AD
Jak mnie wkur...a podawanie roku 2017r jak faktycznie jest 2016r..Na dzien dobry sciema...

PostNapisane: 10 paź 2019, o 08:23 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 1
Marka: Volvo
Model: V50
Rocznik: 2007
Silnik: 2.3T
mario632 napisał(a):
Jak mnie wkur...a podawanie roku 2017r jak faktycznie jest 2016r..Na dzien dobry sciema...

na mobile.de czyautoscout czy innych stronach tego typu wszystkie ogłoszenia masz też z datą 1 rejestracji, cała europa tak podaje...nikogo zbytnio nie obchodzi rok produkcji, płaci się za stan i kilometry, tylko w polsce i rosji posługujemy się rokiem produkcji...w sumie to nie wiem po co komu ten rok produkcji, ewentualnie jako ciekawostka, w produkcji to i tak często w październiku czy listopadzie czy grudniu często już jest robiony model na rok następny, a polski janusz nie może tego zrozumieć.

10 lat temu pojechałem tak po opla do niemiec i też mnie zrobili w balona, pisało rok 2002, na miejscu okazało się że jet to 2000 ale i tak kupiłem bo był w BDB stanie, sprzedawca coś tam obniżył i dał gratis kpl ładnych alu z oponami do niego i wszyscy byli zadowoleni.

PostNapisane: 10 paź 2019, o 08:56 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Audi
Model: A4 B5
Rocznik: 2000
Silnik: 1.8 Benzyna
Panowie,

wczoraj ogladalem poniższą:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... CtZr2.html
SB1EK76L40E015215
03/2010
SOL PLUS
2.0 benzyna 150KM
154 300 km
34 900 PLN

i mam kilka pytan:

1. czy wszystkie te silniki benzynowe tak dosc slabo sie zbierają? ja wiem ze to nie demony mocy ale moje 20 letnie audi 125KM na gazie idzie duuuuzo żwawiej.

2. czy te dykty w bagazniku (te podlogi) to wszedzie takie delikatne? Tutaj uginala sie po lekkim docisnieciu reka a co dopiero przewozac cos konkretniejszego i ciezszego.

3. i najwazniejsze - rdzaaa, czy stan podwozia/zawieszenia z ponizszych zdjec to norma w tych avensisach? bo mnie to troche zszokowalo:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzieki wielkie za pomoc:)

PostNapisane: 10 paź 2019, o 09:11 
Coś wie...
Coś wie...

andrewb25 napisał(a):
mario632 napisał(a):

na mobile.de czyautoscout czy innych stronach tego typu wszystkie ogłoszenia masz też z datą 1 rejestracji, cała europa tak podaje...nikogo zbytnio nie obchodzi rok produkcji, płaci się za stan i kilometry, tylko w polsce i rosji posługujemy się rokiem produkcji...w sumie to nie wiem po co komu ten rok produkcji, ewentualnie jako ciekawostka, w produkcji to i tak często w październiku czy listopadzie czy grudniu często już jest robiony model na rok następny, a polski janusz nie może tego zrozumieć.

10 lat temu pojechałem tak po opla do niemiec i też mnie zrobili w balona, pisało rok 2002, na miejscu okazało się że jet to 2000 ale i tak kupiłem bo był w BDB stanie, sprzedawca coś tam obniżył i dał gratis kpl ładnych alu z oponami do niego i wszyscy byli zadowoleni.

W ogloszeniu jest napisane ROK PRODUKCJI a nie rok 1 rejestracji. Poza tym jest napisane ze modelowo 2017rok a ten model wszedl w 2015r. Wiec mysle ze nawet rok 1 rejestracji jest 2016.

PostNapisane: 10 paź 2019, o 09:36 
Coś wie...
Coś wie...

Mateuszb
1. Tak te silniki robią wrazenie słabszych niz to sie wydaje na papierze.1.8 jest jeszcze słabsze. (Twoje Audi lepiej idzie z dołu obrotów).Mi to przeszkadzalo i zmienilem na diesla 126km. Ale dopiero po podniesieniu mocy na 160km i 350nm jezdzi teraz bardzo przyjemnie:)
2. Z pokrywa bagaznika nie zauwazylem tego ale ja mam dodatkowa nakladke gumowa na całosc moze dlatego.
3. Jak ja szukalem t27 i obejrzalem ze 4 sztuki rowniez zauwazylem ze tej korozji troche za duzo mialy(podobnie jak na zdjeciu). Z tego powodu mialem juz rezygnowac z tego modelu ale w koncu trafilem na egzemplarz z 2010r ktory ma tej korozji duuzo mniej, więc nie wszystkie tak maja. Po hamulcach widac ze musial duzo stac i na pewno nie w garażu pod kocem:)

PostNapisane: 10 paź 2019, o 14:21 
Coś wie...
Coś wie...

zawsze można zrobić konserwację...przy takiej korozji trzeba najlepiej przepiaskować te elementy do gołego..podkład. i konserwacja...wszystko można i da się zrobić...mam zaprzyjaźnioną firmę która takie rzeczy robi i bardzo wiele samochodów chcący nimi pojeździć i zadbać trzeba coś takiego zrobić...i ludziska sobie takie rzeczy robią., jak ktoś chce
Ale wiadomo przyjezdza auto oglądać cwaniaczek z bloku z warszawki i on nie myśli nic przy aucie robić i nic wymieniać, a o konserwacji to już kosmos dla niego jest, tylko ma być stan perfect.

Ta powyżej niby salon Polska a taka zardzewiała, toż to z Danii są w dużo lepszym stanie :-D

PostNapisane: 10 paź 2019, o 14:53 
Nowicjusz
Nowicjusz

andrewb25 napisał(a):
Ale wiadomo przyjezdza auto oglądać cwaniaczek z bloku z warszawki i on nie myśli nic przy aucie robić i nic wymieniać, a o konserwacji to już kosmos dla niego jest, tylko ma być stan perfect.

dokladnie, grunt to po zakupie pol auta wymienic:)

dziekuje za pomoc:)

PostNapisane: 10 paź 2019, o 19:30 
Nowicjusz
Nowicjusz

Marka: Ford
Model: Focus MK2
Nadwozie: hatchback
Silnik: 1.6 TDCI
Panowie,

ogladałem poniższą toyotę:
https://toyotaplus.pl/oferta/toyota-avensis/2152
SB1ED76LX0E120271

Dwa duże mankamenty:
- wyraźnie niespasowany przedni prawy błotnik z drzwiami
- ścięty bieżnik z zewnętrznej strony prawego koła

Z tyłu też coś było robione (nowa szyba na wysokości bagażnika).

Wygląda to na bardzo mocny dzwon.

Proszę o dodatkowe informacje lub opinie, które zupełnie wybiją mi z głowy ten samochód. Chyba, że będzie miał ktoś inne zdanie :)

Dzięki za pomoc :)

PostNapisane: 10 paź 2019, o 20:30 
Spamer
Spamer

mario632 napisał(a):
W ogloszeniu jest napisane ROK PRODUKCJI a nie rok 1 rejestracji. Poza tym jest napisane ze modelowo 2017rok a ten model wszedl w 2015r. Wiec mysle ze nawet rok 1 rejestracji jest 2016.

Mario632 szkoda Twojego czasu i zdrowia oraz innych Userów na tym forum na dyskusje z andrewb25 - polskim handlarzynom który w swoich ogłoszeniach tak właśnie robi że jako ROK PRODUKCJI podaje datę pierwszej rejestracji oszukując w ten sposób świadomie potencjalnych klientów, bidulkowi się wydaje że żyje gdzieś poza granicami Polski i nie rozumie po co widnieje rubryka ROK PRODUKCJI w formatce ogłoszenia czy w polskim dowodzie rejestracyjnym :hahaha:

mateusz123 napisał(a):
Panowie,

ogladałem poniższą toyotę:
https://toyotaplus.pl/oferta/toyota-avensis/2152
SB1ED76LX0E120271

Dwa duże mankamenty:
- wyraźnie niespasowany przedni prawy błotnik z drzwiami
- ścięty bieżnik z zewnętrznej strony prawego koła

Z tyłu też coś było robione (nowa szyba na wysokości bagażnika).

Wygląda to na bardzo mocny dzwon.

Proszę o dodatkowe informacje lub opinie, które zupełnie wybiją mi z głowy ten samochód. Chyba, że będzie miał ktoś inne zdanie :)

Dzięki za pomoc :)

Sprzedaje przecież ASO Toyoty to nie udostępnili Ci historii z bazy w tym tej blacharsko-lakierniczej?
W ogłoszeniu przecież nikt bezwypadkowości nie zapewnia:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... Bu5Sv.html
więc zapewne wiedzą co i gdzie było naprawiane bo AVE miała jakąś przygodę blacharsko lakierniczą.

Posiada:
Cytuj:
Certyfikat TOYOTA Plus

więc powinien do nie być sporządzony protokół z oględzin auta na którym będziesz miał podaną też grubość lakieru na poszczegółnych elementach i inne uwagi. Taki protokół powinieneś dostać do wglądu przed zakupem.
Osobiści odradzam zakup AVE T27FL z tym badziewnym radiem - okropnie to wygląda:
Obrazek

PostNapisane: 10 paź 2019, o 22:32 
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur,

Tak oczywiście udostępnili informacje o przygodach lakierniczych i raport grubości lakieru.
Sam fakt o malowaniu kilku elementów wiele nie mówi. Wariant optymistyczny to dwa, trzy otarcia na parkingach. Równie dobrze to mogła być stłuczka, gdzie urwało koło wraz z wahaczem.
Widziałem na forum informacje o kwotach szkód - to dałoby większy pogląd na historię auta.

W raporcie była tylko informacja o potrzebie wymiany wycieraczek, a tak to wszystko ma być ok. Raportów dokładnie nie byłem w stanie przeanalizować, bo sprzedawca nie chciał/nie mógł mi ich wydrukować.

PostNapisane: 11 paź 2019, o 07:57 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2009
Silnik: 1.8 benzyna
Też mnie bardzo irytuje to oszukiwanie na roczniku. Skoro ROK PRODUKCJI nie jest ważny to salony same się oszukują robiąc wyprzedaże rocznika w grudniu. Przecież jak zarejestrujesz auto w styczniu to w aucie magicznie zmienia się data produkcji :) prawda andrewb25?
mateusz123 - jak masz VIN to np. na autobazie sprawdzisz za parę zł kwotę szkody i nawet będziesz miał zaznaczone co było uszkodzone. Oczywiście jeśli auto krajowe.

PostNapisane: 11 paź 2019, o 15:45 
Coś wie...
Coś wie...

ja zawsze piszę 2 daty 1 rejestracji i jeżeli we własnym zakresie uda mi się rozkodować to również datę produkcji.
A jeżeli mi się jej nie uda rozkodować to jest VIN i niech sobie potencjalny klient sam koduje...bo generalnie to u mnie i tak rok różnicy nie ma wpływu na cenę, płaci się za stan i kilometry , na trzecim miejscu daty/roczniki itp. ja nie sprzedaję dat produkcji i dat pierwszej rejestracji tylko samochód.
A jak ktoś nie rozumie to jechać do Niemiec i kupować tam wam wytłumaczą bardzo szybko.

PostNapisane: 11 paź 2019, o 19:47 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Nadwozie: liftback
Rocznik: 2004
Silnik: 1AZFSE
"ja ZAWSZE piszę 2 daty 1 rejestracji i jeżeli we własnym zakresie UDA mi się rozkodować to RÓWNIEŻ datę produkcji."

A jak nie to podaje dwie takie same... :wariat:

"A jeżeli mi się jej nie uda rozkodować to jest VIN i niech sobie potencjalny klient sam koduje".

Typowe podejście handlarzyka, co się bede wysilał. Ech człowiek się potrafi dostosować, handlarzyna nie. :wysmiewacz:

PostNapisane: 11 paź 2019, o 20:08 
Nowicjusz
Nowicjusz

Schreder dzięki za radę. Dopiero co zacząłem oglądać samochody i powoli rozeznaję się jakie są możliwości sprawdzenia auta.

PostNapisane: 11 paź 2019, o 20:12 
Coś wie...
Coś wie...

Ale wszędzie tak jest ...idziesz do sklepu kupujesz chleb i pytasz czy dzisiejszy ..a Pani mówi że tak ..świeżuteńki a on jest 2 dniowy tylko podgrzany i zostajesz zrobiony w bambuko....jeden kradnie prąd czy wodę na ulicy to energetyka rozpisze skradziony prąd na wszystkich z ulicy, kupujesz jajko od kobity z ulicy od własnych kur ...a ona dzień wcześniej kupiła po 0,2 zł w biedronce i zmyła napisy, w życiu codziennym każdy z was jest robiony w balona kupując cokolwiek, a tu ci będą wypominać że rok produkcji inny niż data 1 rej, to idź do salonu jeden z drugim po nowe i dalej nie masz 100% pewności że kupisz bezwypadkowe czy rocznik odpowiedni bo bywały takie przypadki, Salon to tez handel.

jeszcze raz napiszę...jechać jeden z drugim do niemiec, holandii, belgii tam kupicie rok produkcji , od razu sprzedawca wam powie jaki jest rok produkcji , kopa w zad i raus in polen

PostNapisane: 11 paź 2019, o 21:19 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis T25
Nadwozie: liftback
Silnik: 1AZFSE
W jakim świecie ty żyjesz? Wszyscy kradną, walą w ciula, i pukają twoją starą podczas twojej delegacji... Zejdź na ziemię i otrząśnij się. Nie wszędzie tak jest!

PostNapisane: 11 paź 2019, o 22:45 
Coś wie...
Coś wie...

Rocznik: 2012
Silnik: 2.0 benzyna CVT
Cytuj:
Ale wszędzie tak jest ...idziesz do sklepu kupujesz chleb i pytasz czy dzisiejszy ..a Pani mówi że tak ..świeżuteńki a on jest 2 dniowy tylko podgrzany i zostajesz zrobiony w bambuko

nie wiem gdzie Ty chodzisz do sklepu, ale u mnie np w cukierni jest taki specjalny kosz gdzie jest napisane.....wyprzedaż rocznika i wszystko 50% ceny, a towar jest wczorajszy. I nikt mnie nie oszukuje.

PostNapisane: 13 paź 2019, o 20:48 
Coś wie...
Coś wie...

to że na chlebie cie nie oszukają to nie oznacza że na datach ważności produktów nie oszukują, to wcale nie jest jakaś nowość, i nie trudno to wykazać że producenci przebijają daty, nawet znam osobiście człowieka który pracuje w firmie X i sam przebija daty bo mu tak przełożony każe, druga rzecz...skład produktów też jest bardzo grubymi nićmi szyty...mało to kar się sypie na oszustwach na składzie produktów...także moi mili jesteśmy oszukiwani na co dzień niestety taka smutna prawda, VW też oszukał miliony klientów na "zawyżonych" normach spalin i siędo tego przyznał...mało to stoi VW w USA które zostały zwrócone i rdzewieją ?? PIS was też oszukuje na programach typu 500+ ...Więc o czym tu rozmowa... jak ktoś ma na co dzień do czynienia z samochodami to doskonale wie co to jest rok produkcji i data1 rejestracji, a jeżeli mu to nie przeszkadza to jest szczęśliwy i żyje w nieświadomości i ma to daleko gdzieś lub się dowiaduje po fakcie i na następny raz bardziej się pilnuje kupując używkę.

PostNapisane: 13 paź 2019, o 21:42 
Coś wie...
Coś wie...

Pochwały: 15
Model: Avensis T27 FL
Rocznik: 2012
Silnik: 1.8 2ZR-FAE
Widzę że i polityka została w to wszystko wmieszana :D czyli w skrócie powyższy post można opisać zdaniem, że wszyscy oszukują wszystkich :D:D

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: 14 paź 2019, o 22:05 
Nowicjusz
Nowicjusz

Model: Avensis
Silnik: 1,8 benzyna
Witam.
Posiada ktoś jakieś więcej informacje oprócz tego co można znaleźć na stronach duńskich?

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 7f1bf64e69

Z góry dziękuję.

PostNapisane: 15 paź 2019, o 17:56 
Spamer
Spamer

Grzesiek2205 napisał(a):
Witam.
Posiada ktoś jakieś więcej informacje oprócz tego co można znaleźć na stronach duńskich?

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 7f1bf64e69

Z góry dziękuję.

SB1EG76LX0E017648

Produkcja 06/2009

Obrazek

Zarejestrowana w DK - 24-06-2009
Wymeldowana z DK - 22-07-2019

Przebieg w ogłoszeniu 146 000 km , wystawiona za 35 900 PLN.

Do wymiany w ASO ma bezpłatnie:

Cytuj:

Akcja polega na wymianie zbiornika par paliwa w samochodach Toyota Auris, Corolla, Avensis wyprodukowanych w okresie od 12 października 2006 do 24 kwietnia 2015. Akcja została ogłoszona ze względu na możliwość wystąpienia wycieku paliwa skutkującego sytuacją, w której zapach paliwa może być wyczuwalny.

Odpowiednik wersji SOL z PL.

Jakaś ruda widoczna na zawiasach drzwi:

Obrazek

PostNapisane: 15 paź 2019, o 18:17 
Spamer
Spamer

Jak ktoś dawno nie był w Płocku to tam bez zmian nadal obowiązuje PN 190 :-D

SB1BG76L70E001894

Produkcja 11/2008

Zarejestrowana w NL 05-02-2009

Holenderski nr rej. - 04-HNN-6

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... Cw03I.html

Przebieg w Płocku:

Cytuj:
Przebieg 189 000 km

Przebieg w Holandii - 15.05.2009 - 246.460 km

Nie jest to więc:
Cytuj:
AUTO PEWNE ZGODNE Z OPISEM !!

W razie jak by ktoś sądził że błąd w ogłoszeniu z przebiegiem to dodatkowe potwierdzenie z OSKP :-D

Cytuj:
05.02.2009 - Pierwsza rejestracja za granicą

30.07.2019 - Pierwszy właściciel w Polsce

Właściciel: osoba fizyczna

Województwo, w którym pojazd zarejestrowano: mazowieckie

09.08.2019 - Badanie techniczne (ważne do 09.08.2020)

Rodzaj badania: okresowe

Wynik badania: pozytywne

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 189 590 km

(Uwaga. Stan licznika gromadzimy od 2014)

Załącznik:
T27 z NL.jpg

Załącznik:
T27 z NL1.jpg

Do wymiany w ASO ma bezpłatnie:

Cytuj:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 15 paź 2019, o 22:26 
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur,

Wieka prosba o pomoc w sprawdzeniu ponizszych- wybieram sie je obejrzec

SB1EG76L30E015367
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... 2a6977e37e

Oraz
SB1EG76L50E019260
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... d61717c481

Dzieki wiekie

PostNapisane: 16 paź 2019, o 09:10 
Nowicjusz
Nowicjusz

Rocznik: 2009
Silnik: 1.8 benzyna
andrewb25 napisał(a):
Ale wszędzie tak jest ...idziesz do sklepu kupujesz chleb i pytasz czy dzisiejszy ..a Pani mówi że tak ..świeżuteńki a on jest 2 dniowy tylko podgrzany i zostajesz zrobiony w bambuko....

W skrócie - mówisz wprost że świadomie oszukujesz w ten sposób ludzi ale usprawiedliwiasz się tym że kupiłeś kiedyś stary chleb.
Poziom argumentów mnie powala.

PostNapisane: 16 paź 2019, o 18:50 
Spamer
Spamer

mateuszb napisał(a):
Wieka prosba o pomoc w sprawdzeniu ponizszych- wybieram sie je obejrzec

SB1EG76L30E015367

SB1EG76L30E015367

Produkcja 05/2009

Obrazek

Prawie jak SOL PLUS z PL
viewtopic.php?f=1&t=19500
gdyż brakuje jej do tej wersji wyposażenia:

- Lamp biksenonowych z systemem AFS,
- Spryskiwaczy reflektorów,
- Oryginalnych 17" alufelg z tej wersji wyposażenia ale ma 17" z Toyota Motorsport.
z dodatków posiada:
- podgrzewane siedzenie przód,
- NAVI 7" z HDD.

Przebieg w ogłoszeniu 146 030 km, wystawiona za 34 900 PLN.
Na karteczce pod maską jest info że ostatnia wymiana oleju była 17.07.2019 przy przebiegu 142 223 km.

Do bezpłatnej wymiany w ASO ma:

Cytuj:

mateuszb napisał(a):

SB1EG76L50E019260

Produkcja 06/2009

Obrazek
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... d61717c481

Przebieg w ogłoszeniu 173 000 km, wystawiona za 32 900 PLN.

Cytuj:
23.07.2009 - Pierwsza rejestracja za granicą

27.10.2014 - Pierwsza rejestracja w Polsce

24.10.2015 - Badanie techniczne (ważne do 24.10.2016)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 110 165 km

25.10.2016 - Badanie techniczne (ważne do 25.10.2017)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 123 671 km

31.10.2018 - Badanie techniczne (ważne do 31.10.2019)

Ostatni zarejestrowany stan licznika: 157 912 km

Tej nie będziesz musiał jechać oglądać bo jak opuszczała Holandię 24.7.2014 to miała przebieg 147 487 km

a na PT w PL 24.10.2015 - 110 165 km :hahaha:

Na 99,99% jest to poleasingowe auto z Holandii więc trzeba by sobie jeszcze sprawdzać czy jej 23%VAT nie zaginął gdzieś po drodze jak ktoś chce posiadać AVE z cofniętym licznikiem :-D

Aktualnie sprzedaje handlarz wg. którego jest to ** MAX WERSJA ** a do tego MAXA sporo brakuje bo pomimo że ma pewne elementy z wersji PRESTIGE to np. nie posiada lamp biksenonowych z systemem AFS czy szklanego dachu panoramicznego :-D

PostNapisane: 17 paź 2019, o 09:31 
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur,

bardzo Ci dziekuje za pomoc.
Grrr, ale bym karal za takie wałki!
ciekawe czy kiedys w Pl bedzie po prostu mozna kupic samochod uzywany nie zastanawiajac sie czy bity, krecony, skladany itp.....

dziekuje za pomoc,
pozdrawiam

PostNapisane: 17 paź 2019, o 12:23 
Spamer
Spamer

Pochwały: 518
Marka: Nissan_Toyota
Model: QQ J11, Verso 2xCVT
Nadwozie: inne
Rocznik: 2016
Silnik: DIG-T, 2ZRFAE
Można mój ale trochę z długości do Avena mu brakuje ;)

AVE
---------------------------------------
RAV4
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]