Zakup Toyoty Avensis T27...

Dane techniczne i inne informacje
Bandzur
Spamer
Spamer
Marka: Toyota
Model: T25
Rocznik: 2006
Silnik: 1.8

Re: Zakup Toyoty Avensis T27...

Post autor: Bandzur »

ijas87 pisze:Witam.
W przyszłą środę jadę po tą Toyote:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

VIN sb1eb76l70e033675
SB1EB76L70E033675

Produkcja 03/2012
Erstzulassung 09/2013
Obrazek

AVE z silnikiem 2ADFHV + skrzynia ATM wiszą w ogłoszeniach miesiącami, podobnie jak ta co widać na foto i mają tak niskie ceny ;-)

Przebieg w ogłoszeniu 110 000 km, wystawiona za 10.990 €.

Coś poprzedni właściciel za dużo nią nie pojeździł bo 12.02.2018 była wystawiona w Niemczech z przebiegiem 95 260 km.

I w ogłoszeniu nikt nie pisze że AVE jest bezwypadkowa, także trzeba pytać ASO jakie przygody blacharko-lakiernicze auto miało ;-)
ijas87 pisze: Sprzedawca daje rok gwarancji na ten samochód.
W PL w programie "TOYOTA PLUS" też dają gwarancję w formie ubezpieczenia ;-)
Warunki programu PLUS GWARANCJA SERWISOWA oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zostały opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU).
https://www.toyota.pl/service-and-acces ... ancja/plus

także trzeba dopytać jak to w Niemczech wygląda bo chyba nie przypadkowo przy słowie Garantie jest *.

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz
Marka: Volkswagen
Model: Passat B5
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9tdi

Post autor: ostry4td »

Witam czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego auta? Vin podany w ogłoszeniu więc może nie ściemnia ale wolałbym dowiedzieć się czegoś od osób postronnych.
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... f88f4fb40d
VIN: SB1ED76L40E103286
Troche nie wierze w ten przebieg dlatego tu pisze. Wiadomo szkody blacharskie to już trzeba oglądać i sprawdzać. Za każdą informacje z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
Remislanc
Nowicjusz
Nowicjusz
Marka: Avensis
Model: Selection
Rocznik: 2018
Silnik: 1,8 Benzyna Automat

Post autor: Remislanc »

Dlaczego nie wierzysz w przebieg? Wychodzi 22000/rok. Ja kupiłem nówkę w listopadzie 2018 i mam na liczniku 7200 :szatanek: :hahaha:

jackassZSW
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27
Nadwozie: kombi
Rocznik: 2010
Silnik: 1800

Post autor: jackassZSW »

bo nikt nie sprzedaje diesla z 2012r z przebiegiem 160tys za 30tys w tej kasie to beznyny maja po 100tys km wiecej

chudya
Nowicjusz
Nowicjusz
Rocznik: 2011
Silnik: 1.8 benzyna

Post autor: chudya »

Ja nie mówię, że wyżej wspomniany przebieg jest prawdziwy, bo tego nie wiem, ale podobnie jak Remislanc swoim autem jeżdżę niewiele; wystarczy, mi, że przez cały tydzień bujam się firmowym.
Kiedy niedawno zmieniałem autko, sprzedałem za grosze swoją madzię (benzyna, chociaż ja uważam, że rodzaj silnika nie ma najmniejszego znaczenia) - przejechałem nią niecałe 60tys. km... przez 8 lat. Naprawdę, mały przebieg także może być realny.
Artur

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz

Nie no oczywiście, że jest realny, ale sami wiecie jak to jest w dzisiejszych czasach, lepiej wiedzieć co się kupuje i z jakim przebiegiem ;) tym bardziej, że 30000 to nie 5000zł.

Bandzur
Spamer
Spamer

ostry4td pisze:Witam czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego auta? Vin podany w ogłoszeniu więc może nie ściemnia ale wolałbym dowiedzieć się czegoś od osób postronnych.
Troche nie wierze w ten przebieg dlatego tu pisze. Wiadomo szkody blacharskie to już trzeba oglądać i sprawdzać. Za każdą informacje z góry dziękuje.
SB1ED76L40E103286

Produkcja 09/2012

T27 FL WAGON z silnikiem 1ADFTV z przebiegiem w ogłoszeniu 161 621 km z takim wyposażeniem :wow: za jedyne 30 000 PLN - w skrócie: jaka cena taka AVE :-D
Auto pochodzi z Włoch pierwsza rejestracja w Polsce w 2017 roku.
W jakim stanie przyjechała z Włoch do PL to tylko od sprzedającego możesz się dowiedzieć , nie pisze żeby była bezwypadkowa więc pytaj za nim pojedziesz jakie szkody blacharsko-lakiernicze miała, bo w PL miała przynajmniej jedną.
Posiadam pełną książkę serwisową.
Poprosić o przesłanie tej historii bo to ogólnie ciężki temat do sprawdzenia biorą pod uwagę kraj pochodzenia AVE.

Kto był właścicielem auta w Italii i czy przypadkiem nie jest strzelone na VACie to już sobie sam musisz ustalać.

Miała być T27 z 2011 roku to się szuka najtańszej T27 FL z 2012 z przebiegiem < 200 000 km :nonono:

chudya
Nowicjusz
Nowicjusz
Rocznik: 2011
Silnik: 1.8 benzyna

Post autor: chudya »

Cóż, cena nie jest wysoka, delikatnie mówiąc :-) Za swoją z 2011r., czyli przecież jeszcze sprzed liftu, dałem 37,5 i pomijając skrzynię do wymiany (do czego byłem psychicznie przygotowany ;-) ), jestem zadowolony ze stanu auta. Bo choć kwota może się wydawać spora, to przed zakupem patrzyłem na kilka serwisów zagranicznych i po tym nasuwało się jedno pytanie - SKĄD, DO CHOLERY, BIORĄ SIĘ TAKIE NISKIE CENY W POLSCE?! Odpowiedzieć sobie potrafi każdy, biorąc pod uwagę fakt, że w praktyce nie istnieje coś takiego, jak okazja.
Artur

ravag
Zaawansowany
Zaawansowany
Model: T22
Rocznik: 1999
Silnik: 4A-FE

Post autor: ravag »

jackassZSW pisze:bo nikt nie sprzedaje diesla z 2012r z przebiegiem 160tys za 30tys w tej kasie to beznyny maja po 100tys km wiecej
Mam smaxa z 2008 roku z dieslem i przebiegiem 170 tys km. Sa takie auta tylko zdarzają się rzadko i odpowiednio kosztują.

dinara
Coś wie...
Coś wie...
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0 benzyna CVT

Post autor: dinara »

Dawać Andriu

andrewb25
Coś wie...
Coś wie...
Marka: Volvo
Model: V50
Rocznik: 2007
Silnik: 2.3T

Post autor: andrewb25 »

jackassZSW pisze:bo nikt nie sprzedaje diesla z 2012r z przebiegiem 160tys za 30tys w tej kasie to beznyny maja po 100tys km wiecej
oj sprzedaje, sprzedaje

Z włoch po nr rejestracyjnym da się ustalić też przebieg, z tego co kojarzę za free

andrewb25
Coś wie...
Coś wie...

ostry4td pisze:Witam czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego auta? Vin podany w ogłoszeniu więc może nie ściemnia ale wolałbym dowiedzieć się czegoś od osób postronnych.

oj tam oj tam, od razu nie wierzę... za taki chajs poszła u mnie ...jakieś miesiąc temu taka AVE ale z 2014R ..wersja identyczna...i miała ciut więcej ok. 200 tys., auto z rynku DK , więc przebieg zweryfikowany po VIN. auto w pełnym lakierniczym ORI :brewki:

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz

Bandzur pisze:Miała być T27 z 2011 roku to się szuka najtańszej T27 FL z 2012 z przebiegiem < 200 000 km :nonono:
Bystrzacha :wow:
Hehehe nie ukrywam, że wersja po FL bardziej mi się podoba ale chyba juz się pogodziłem z tym, że lepiej kupić lepszą sztuke z 2011 niż sztrucla z 2012 :piwo:
andrewb25 pisze:oj tam oj tam, od razu nie wierzę... za taki chajs poszła u mnie ...jakieś miesiąc temu taka AVE ale z 2014R ..wersja identyczna...i miała ciut więcej ok. 200 tys., auto z rynku DK , więc przebieg zweryfikowany po VIN. auto w pełnym lakierniczym ORI :brewki:

Miesiąc temu szukałem jeszcze w innym przedziale cenowym :brewki:

Bandzur
Spamer
Spamer

andrewb25 pisze: za taki chajs poszła u mnie ...jakieś miesiąc temu taka AVE ale z 2014R i miała ciut więcej ok. 200 tys.,
Wystawiona początkowo za 37 900 a poszła za 30 000 :hahaha:

To długo się sprzedawał ta duńska TAXA :hahaha: i takie bajeczki to możesz dzieciom opowiadać handlarzyku :glupek:

nr VIN tej laleczki SB1ED76L10E123589
Przeznaczenie auta - tak, jeździło jako taksówka.
Wrzucona na to forum
13 lip 2019, o 17:56
andrewb25 pisze: a ja mam czarne kombi 2014R 2.0 D4D 37 900zł w pierwszym lakierze + skóra+ navi i się nie chwalę :hahaha:
Wyprodukowana 11/2013
Pierwsza rejestracja w Danii - 03.01.2014.
Rzekoma skóra - to siedzenia z alcantary i elementów skóry.
Rzekoma navi - której nie było :hahaha:
andrewb25 pisze: wersja identyczna...
Rzeczywiście "identyczna" :hahaha:
TAXI z DK.jpg
https://sprzedajemy.pl/toyota-avensis-2 ... nr59835562
tylko nie miała :wysmiewacz: :
- aluminiowych felg,
- adaptacyjnych (skrętnych) lampy biksenonowych,
- świateł do jazdy dziennej typu LED,
- systemu „Inteligentny kluczyk” (otwieranie i uruchamianie samochodu bez użycia kluczyka).
czyli tego co ma biała T27FL o którą pytał @ostry4td :papa:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz

Prawie uwierzyłem, że okazję się jednak trafiają :P

andrewb25
Coś wie...
Coś wie...

Była jeszcze jedna AVE z 2014 R którą przeoczyłeś ..kupiłem ich kilka sztuk...nie wszystkie są na necie. :-D

W czarnej NAVI była....dokupiony został moduł i odpalona NAVI... :-D

andrewb25
Coś wie...
Coś wie...

Bandzur pisze: tylko nie miała :wysmiewacz: :

- świateł do jazdy dziennej typu LED
Ledy były , więc nie rób z siebie durnia

BTW ...ale miała lakier na poziomie 80 mikronów na każdym elemencie.... :dance: i kilometry się zgadzały... skóra nie skóra ...jakieto ma znaczenie...mi się tapicerka podobała, klientom również.

o felgi aluminiowe klient nie płakał i sobie spokojnie dokupi.
Bandzur pisze:
To długo się sprzedawał ta duńska TAXA
a dziękuję ....nie narzekam....w lipcu czy sierpniu kupione jakoś tak...ale przywiezione gdzieś we wrześniu czy październiku....a przedostatnią toyotkę klient właśnie zakupił przed przywiezieniem...a jeżeli jest auto w bdb stanie to w sumie..czemu nie wziąć.... kołpaki na zdjęciach z aukcji raziły....ale zostały wymienione na ładniejsze... rekompensowały prawie nowe opony i Bdb Stan samochodu.

a ostatnią toyotkę T-27 klient odebrał w dniu przywiezienia ...jest jeszcze na necie T-27z 2010 R ... też w ori lakierze + NAVI :hahaha: więc średnia i tak niezła.....

Ja mam do pół roku czas ze sprzedaniem, Innym handlarzom stoją auta i po rok czasu i też jest OK...czas sprzedaży o niczym nie świadczy.... ulepy sprzedają zapewne szybciej bo ludziska rzucają się na cenę, czasami dobre auto jest po prostu droższe i dłużej stoi.

Niektórym bardzo przeszkadza Cena na dobre i ich boli że kosztuje 2-3 czy 4tys więcej od ulepa

Ale ja tam nikomu nie wciskam, nikomu nie oferuję i nikogo nie namawiam i absolutnie żadnych ogłoszeń na Forum i jest :ok:

A tak BTW Zobaczcie jacy tera kupujący są Wredni...może ktoś śledzi kanał :-)

https://www.youtube.com/watch?v=WQeRUM911cc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz

Jakby ktoś był zainteresowany to oglądałem dzisiaj tą sztuke:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... llery-open
Malowana maska przedni zderzak i wymieniona przednia szyba i na 99% było to zrobione już w PL (jeden róg naklejki z nr rejestracyjnym był odklejony). Szpachli nie znalazłem nigdzie i to jest na +
Następnie: malowany tylny zderzak, podwozie pomazane czarnym sprayem który zchodzi paznokciem. Sprzedający twierdzi, że zrobił w niej konserwacje.Może zamalował początki korozji, nie wiem ;/ W obu błotnikach przy przedniej szybie złuszczony lakier jakby maska w niego uderzyła i lakier się złuszczył. Co najgorsza w tych miejscach pojawiły się już początki korozji co mnie zraziło strasznie do tego egzemplarza. Szkoda, że sprzedający nierzetelny, cały czas twierdził, że samochód jest super ekstra na długie lata. W przebieg byłbym jeszcze w stanie uwierzyć chociaż na drążku zmiany biegów w piktogramie widać już tylko wsteczny jedynke i dwójke. Kierownica delikatnie wytarta od lewej ręki i jeden przycisk na kierownicy też wytarty,

ostry4td
Nowicjusz
Nowicjusz

Jakby ktoś był zainteresowany to oglądałem dzisiaj tą sztuke:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-av ... llery-open
Malowana maska przedni zderzak i wymieniona przednia szyba i na 99% było to zrobione już w PL (jeden róg naklejki z nr rejestracyjnym był odklejony). Szpachli nie znalazłem nigdzie i to jest na +
Następnie: malowany tylny zderzak, podwozie pomazane czarnym sprayem który zchodzi paznokciem. Sprzedający twierdzi, że zrobił w niej konserwacje. Może zamalował początki korozji, nie wiem ;/ W obu błotnikach przy przedniej szybie złuszczony lakier jakby maska w niego uderzyła i lakier się złuszczył. Co najgorsza w tych miejscach pojawiły się już początki korozji co mnie zraziło strasznie do tego egzemplarza. Szkoda, że sprzedający nierzetelny, cały czas twierdzi, że nic w nim nie robił i samochód jest super ekstra na długie lata. W przebieg byłbym jeszcze w stanie uwierzyć chociaż na drążku zmiany biegów w piktogramie widać już tylko wsteczny jedynke i dwójke. Kierownica delikatnie wytarta od lewej ręki i jeden przycisk na kierownicy też wytarty. Siedzenie kierowcy wygniecione, podłokietnik pomarszczony ale poza tym wnętrze super. Vin mi udostępnił ale zadnych przydatnych informacji nie uzyskałem.
Szukam dalej.

Kokobongo
Nowicjusz
Nowicjusz
Marka: Peugeot
Model: 207 gt
Rocznik: 2008
Silnik: 1.6t

Post autor: Kokobongo »

Panowie proszę o podpowiedź, mam możliwość kupna od znajomego Avensisa za 35 tys ale nie wiem czy to jest dużo czy mało jak za takie auto (odnosić się do olx jak aut się nie widziało to ciężko)

Avensis T27 biały kombi 2010r. silnik 2.0 benzyna przebieg 210tys.
Wyposażenie SOL ale dodatkowo doposażony w:
-navi,
-xenon
-biała skóra,
-ogrzewane fotele,
-tempomat,
Samochód zadbany z pewnym rąk.

Czy cena 35tys to dobra cena za takie auto? czy targować się jeszcze ? :) z góry dzięki za pomoc

ODPOWIEDZ