[t27] bagażnik bez boczków, dla ciekawych

Wszystko o wnętrzu, jego elementach i dodatkowych akcesoriach...
Awatar użytkownika
infomk
Coś wie...
Coś wie...
Model: AVENSIS T27
Silnik: 2.2 DCAT 150(2ADFHV)

[t27] bagażnik bez boczków, dla ciekawych

Post autor: infomk »

Jeżeli ktoś jest zainteresowany jak wygląda lewy i prawy bok samochodu w zakresie bagażnika po zdjęciu tapicerki, to zapraszam

Obrazek

Obrazek
Obrazek

MagicOl
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27
Silnik: 2ZR-FAE

Re: [t27] bagażnik bez boczków, dla ciekawych

Post autor: MagicOl »

infomk pisze:Jeżeli ktoś jest zainteresowany jak wygląda lewy i prawy bok samochodu w zakresie bagażnika po zdjęciu tapicerki, to zapraszam
Moduł czujników cofania ci się nie tłucze na dziurach ? Bo widzę, że mocowany na trytytkę.

Awatar użytkownika
infomk
Coś wie...
Coś wie...

MagicOl pisze:
infomk pisze:Jeżeli ktoś jest zainteresowany jak wygląda lewy i prawy bok samochodu w zakresie bagażnika po zdjęciu tapicerki, to zapraszam
Moduł czujników cofania ci się nie tłucze na dziurach ? Bo widzę, że mocowany na trytytkę.
Chodzi Ci o ten brzęczyk, czy też o tę czarną kostkę z białą naklejką powyżej wywietrznika.

Co by nie było, jeszcze się nie tłucze. W lecie będę znów rozbierał bagażnik aby zamontować gniazdo zapalniczki i USB, to sprawdzę te mocowania.

Dzięki za sugestię.
Obrazek

MagicOl
Coś wie...
Coś wie...
Silnik: 2ZR-FAE

Post autor: MagicOl »

infomk pisze:
MagicOl pisze:
Chodzi Ci o ten brzęczyk, czy też o tę czarną kostkę z białą naklejką powyżej wywietrznika.

Co by nie było, jeszcze się nie tłucze. W lecie będę znów rozbierał bagażnik aby zamontować gniazdo zapalniczki i USB, to sprawdzę te mocowania.

Dzięki za sugestię.
Ten z naklejką. To jest właśnie moduł czujników cofania, jak się dokładnie przyjrzysz na zdjęciach widać jak kabel z niego wychodzący idzie do buzera (brzęczyka jak kto woli).
U ciebie to przynajmniej przez wywietrznik kabli do czujników nie przeprowadzili, bo takie rozwiązania (partaczy z ASO) też widziałem.

Awatar użytkownika
infomk
Coś wie...
Coś wie...

Tak własnie próbowałem prześledzić o który element chodzi - po kabelku.

Na wiosnę chyba ten brzęczyk przeniosę bliżej, bo kilka razy cofając przy włączonym radiu (nie było jakoś mega głośno) widziałem że coś jest za blisko, a tu cisza. Po ściszeniu radia okazywało się, że brzęczyk działa, ale go nie słyszałem.
Obrazek

Janusz7777
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2,0 D4D

Post autor: Janusz7777 »

A ja na wiosnę będę kleił matę butylową. Na takich powierzchniach blachy wibracje dają dużo hałasu. Gniazdo zapalniczki już pociągnięte do tyłu. Teraz tylko je zamontować w odpowiednim miejscu. A przy okazji zmodyfikuje oświetlenie na ledowe w bagażniku.

Janusz7777
Nowicjusz
Nowicjusz
Silnik: 2,0 D4D

Post autor: Janusz7777 »

Fotki się bardzo przydały. Wygłuszenie zrobione. I polecam każdemu. Trochę pracy ale efekt też jest.

ODPOWIEDZ