Jaki rejestrator jazdy z monitoringiem postoju

Nagłośnienie w Avensis
eric
Stara się...
Stara się...
Model: t27
Silnik: 2.0 benz

Jaki rejestrator jazdy z monitoringiem postoju

Post autor: eric »

Witam.
Pomóżcie forumowowicze. Już drugi raz mam sytuację w ciągu ostatnich dwóch miesięcy gdy opuszczam na pół godziny samochód i są straty.
Najpierw zarysowanie, teraz jakiś ch.. ukradł tylną wycieraczkę z t27 kombi. Oczywiście centrum handlowe na kamerach nic nie ma.

Potrzebuję kamery która nagrywa do przodu i do tyłu w tym na postoju. Najlepiej jeśli ma baterie własne trzymające z 24 godziny. I nagrywa nie tylko od momentu wzbudzenia ale w trybie ciągłym i tylko kasuje nagrana jeśli nie ma wzbudzenia jakimś wstrząsem czy hałasem.
Nie chce kombinować z podłączeniem do akumulatora.

Jest coś takiego?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

pawelsosnecki
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27 FL
Silnik: 2.0 Benzyna

Re: Jaki rejestrator jazdy z monitoringiem postoju

Post autor: pawelsosnecki »

eric pisze:Witam.
Pomóżcie forumowowicze. Już drugi raz mam sytuację w ciągu ostatnich dwóch miesięcy gdy opuszczam na pół godziny samochód i są straty.
Najpierw zarysowanie, teraz jakiś ch.. ukradł tylną wycieraczkę z t27 kombi. Oczywiście centrum handlowe na kamerach nic nie ma.

Potrzebuję kamery która nagrywa do przodu i do tyłu w tym na postoju. Najlepiej jeśli ma baterie własne trzymające z 24 godziny. I nagrywa nie tylko od momentu wzbudzenia ale w trybie ciągłym i tylko kasuje nagrana jeśli nie ma wzbudzenia jakimś wstrząsem czy hałasem.
Nie chce kombinować z podłączeniem do akumulatora.

Jest coś takiego?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wszystkie te opcje spełnia viofo a129 duo.

Po za jedynym dość istotnym aspektem -nie posiada tak dużej baterii a jedynie kondensator. Musiałbyś podłączyć pod akumulator lub dodatkowe zasilanie np powerbanka.

Ja mam podłączone pod akumulator i dość mocno drenuje jeśli stoi całą noc na ruchliwej ulicy. Jeśli robisz duże odcinki to bezproblemowo akumulator da radę.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ