ASO Bońkowscy Poznań

swiecha
Guru
Guru
Model: corolla e11

Re: ASO Bońkowscy Poznań

Post autor: swiecha »

czyli poszlo o kase,cos za cos

Barbapapa
Mistrz
Mistrz
Model: Avensis T27 FL Wagon

Post autor: Barbapapa »

Jak zawsze. Taki świat.
Barbapapa (Zukashizukanokanoka)
Fiat 126p FL 0,65 (24 KM), Polonez 1,6 GLE (87 KM), Fiat Marea Weekend 1,6 SX (103 KM), Opel Astra I 1,4 (60 KM), Ford Mondeo Mk II 2,0 (132 KM), Volvo V70 2,5T 4x4 (250 KM), Ford Mondeo Mk III 2,0 (145 KM), Ford Mondeo Mk III (FL) 3,0 ST (226 KM), Nissan Almera 1,5 (97 KM), Suzuki Vitara 4x4 1,6 (97 KM), Ford Mondeo Mk IV 2,5 (220 KM), Kia Soul 1,6 (124 KM)

swiecha
Guru
Guru

cena negocjacyjna

tom83
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis

Post autor: tom83 »

Witam wszystkich,
trochę Was zaniedbałem, wielkie sorry. Nr VIN pojazdu którego sprawność podlegała wątpliwości: SB1EA76L30E016620 Mam nadzieję że ten samochód zostanie rozebrany i sprzedany na części. Jeżeli chodzi o nowy pojazd to faktycznie macie rację, jeździ bez zarzutu ale powiem wam że po przebytych złych doświadczeniach długo musiałem się przekonywać do nowego (innego) auta w tym segmencie. Nadal coś mi szumi, stuka, wydaje się że coś nie tak. Uprzedzenie do Avensis Wagon? Nieeee! Teraz naprawdę wszystko gra. Jeżdżę wersją Prestige więc jest fajnie wygodnie. Inwestycja w obecnego Avensisa polegała na zrobieniu badań technicznych okresowych i wymiana tylnych hamulców. Przednie wymienił mi serwis ASO Toyoty w cenie pojazdu. Bez wątpienia nie Bońkowski który i tak dał ofertę wymiany droższą od tego ile zapłaciłem. Wszystkie inne czynności i koszty polegające na dopieszczeniu mojego Wagona też ponosi serwis z którego ona pierwotnie wyjechała. Nie Bońkowski. Bońkowskiego chwalę za ugodę którą ze mną zawarł. Analogicznie obawiam się tam zostawić samochód na jakąkolwiek wymianę. Myślę że nikogo to nie dziwi.... Obsługa klienta u Bońkowskiego jest teraz merytorycznie przygotowana ale nie mam pewności bo może tutaj chodzić tylko o moją osobę. Może są na mnie wyczulenie w tej chwili. Ja na ich miejscu bym był. Mogę jeszcze w tym miejscu pochwalić Pana Karola który zastąpił miejscem tego gościa który mi sprzedał to chamstwo które się psuło. Chwalę również zarząd dzięki której pracy ugoda została zawarta.

swiecha
Guru
Guru

to kupiles u nich ten drugi ave czy tez doszles do ugody co to 1 auta.czy u kogos innego kupiles

Awatar użytkownika
PPyrek
Guru
Guru
Model: Avensis T25 wagon

Post autor: PPyrek »

drugie kupił w innym ASO

Barbapapa
Mistrz
Mistrz

tom83 pisze:Witam wszystkich,
trochę Was zaniedbałem, wielkie sorry. Nr VIN pojazdu którego sprawność podlegała wątpliwości: SB1EA76L30E016620 Mam nadzieję że ten samochód zostanie rozebrany i sprzedany na części. Jeżeli chodzi o nowy pojazd to faktycznie macie rację, jeździ bez zarzutu ale powiem wam że po przebytych złych doświadczeniach długo musiałem się przekonywać do nowego (innego) auta w tym segmencie. Nadal coś mi szumi, stuka, wydaje się że coś nie tak. Uprzedzenie do Avensis Wagon? Nieeee! Teraz naprawdę wszystko gra. Jeżdżę wersją Prestige więc jest fajnie wygodnie. Inwestycja w obecnego Avensisa polegała na zrobieniu badań technicznych okresowych i wymiana tylnych hamulców. Przednie wymienił mi serwis ASO Toyoty w cenie pojazdu. Bez wątpienia nie Bońkowski który i tak dał ofertę wymiany droższą od tego ile zapłaciłem. Wszystkie inne czynności i koszty polegające na dopieszczeniu mojego Wagona też ponosi serwis z którego ona pierwotnie wyjechała. Nie Bońkowski. Bońkowskiego chwalę za ugodę którą ze mną zawarł. Analogicznie obawiam się tam zostawić samochód na jakąkolwiek wymianę. Myślę że nikogo to nie dziwi.... Obsługa klienta u Bońkowskiego jest teraz merytorycznie przygotowana ale nie mam pewności bo może tutaj chodzić tylko o moją osobę. Może są na mnie wyczulenie w tej chwili. Ja na ich miejscu bym był. Mogę jeszcze w tym miejscu pochwalić Pana Karola który zastąpił miejscem tego gościa który mi sprzedał to chamstwo które się psuło. Chwalę również zarząd dzięki której pracy ugoda została zawarta.
Kolego, a możesz nieco konkretniej:

1) zwróciłeś auto do Bońkowskiego?
2) jeśli tak, to czy dostałeś z powrotem kasę, czy propozycję wymiany?
3) miałeś trudności w przekonaniu Bońkowskiego do wymiany? O to pytam, bo odniosłem wrażenie, że na pewnym etapie masz zamiar iść na wojnę z nimi?
4) czy w swój problem angażowałeś TMP, czy działałeś sam?
5) dostałeś jakąś rekompensatę za to, że przez dłuższy czas Ciebie zwodzili?
Fiat 126p FL 0,65 (24 KM), Polonez 1,6 GLE (87 KM), Fiat Marea Weekend 1,6 SX (103 KM), Opel Astra I 1,4 (60 KM), Ford Mondeo Mk II 2,0 (132 KM), Volvo V70 2,5T 4x4 (250 KM), Ford Mondeo Mk III 2,0 (145 KM), Ford Mondeo Mk III (FL) 3,0 ST (226 KM), Nissan Almera 1,5 (97 KM), Suzuki Vitara 4x4 1,6 (97 KM), Ford Mondeo Mk IV 2,5 (220 KM), Kia Soul 1,6 (124 KM)

Bandzur
Spamer
Spamer
Model: T25

Post autor: Bandzur »

tom83 pisze:Witam wszystkich,
trochę Was zaniedbałem, wielkie sorry. Nr VIN pojazdu którego sprawność podlegała wątpliwości: SB1EA76L30E016620 Mam nadzieję że ten samochód zostanie rozebrany i sprzedany na części.
Raczej nie zostanie gdyż nadal można go kupić:
http://www.toyota.bonkowscy.pl/pewne_auto/44482
Treść zapytania:
"Czy pojazd o numerze rejestracyjnym PO818WR posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2014-04-08?"
"Treść odpowiedzi:
Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym posiadał w podanym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:
polisa: PTO~00133082~462-3080 dla pojazdu: TOYOTA AVENSIS KOMBI 08 12
zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa "

Treść zapytania:
"Czy pojazd o numerze VIN SB1EA76L30E016620 posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2014-04-08?"
"Treść odpowiedzi:
Pojazd o podanym numerze VIN posiadał w podanym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:
polisa: PTO~00133082~462-3080 dla pojazdu: TOYOTA AVENSIS KOMBI 08 12
zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa "

https://www.ufg.pl/en/web/guest/sprawdz ... cy-wypadku

swiecha
Guru
Guru

z w/w postu tom83 moze wynikac ze oddal auto,inne naprawiali mu w aso tojota
tu pytanie w jakim aso
pisze ze nie w b...
to w jakim aso tojoty
skad masz 2 auto

tom83
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis

Post autor: tom83 »

Od Was dowiaduję się że samochód jest ponownie wystawiony na sprzedaż. Nie wiem co powiedzieć. Jeżeli chodzi o ugodę do oddali mi pieniądze tzw odstąpienie od umowy. Za te pieniądze kupiłem inną sztukę w innym ASO. Nie wiem kto ich nakłonił do ugody. Mam wrażenie że TMP. Pisałem do nich ale nie nalegałem o interwencje. Pisałem tylko informacyjnie co się dzieje i jak to wygląda. Faktycznie nie długo czekałem na zmianę stanowiska ASO Bońkowski. Mogę tylko domyślać że była interwencja TMP. Próbowałem dojść swojej racji na trzy sposoby; jedno to właśnie TMP, prawnicy, no i to forum. Powiedzmy że każdy z tych sposobów zadziałał w części, nie wiem który był przeważający. Sami wiecie że nie było łatwo. Kilka siwych włosów i tyle. A co u Was? Mieliście kiedyś podobne przejścia?

swiecha
Guru
Guru

tom83 pisze:Od Was dowiaduję się że samochód jest ponownie wystawiony na sprzedaż. Nie wiem co powiedzieć. Jeżeli chodzi o ugodę do oddali mi pieniądze tzw odstąpienie od umowy. Za te pieniądze kupiłem inną sztukę w innym ASO. Nie wiem kto ich nakłonił do ugody. Mam wrażenie że TMP. Pisałem do nich ale nie nalegałem o interwencje. Pisałem tylko informacyjnie co się dzieje i jak to wygląda. Faktycznie nie długo czekałem na zmianę stanowiska ASO Bońkowski. Mogę tylko domyślać że była interwencja TMP. Próbowałem dojść swojej racji na trzy sposoby; jedno to właśnie TMP, prawnicy, no i to forum. Powiedzmy że każdy z tych sposobów zadziałał w części, nie wiem który był przeważający. Sami wiecie że nie było łatwo. Kilka siwych włosów i tyle. A co u Was? Mieliście kiedyś podobne przejścia?

teraz jasne wszystko,
oddali kase i poszedles gdzie indziej,bardzo dobrze z\ nimi sie ugodowales,bez sadu ,znakomity wynik.gratulACJE :ok:

Barbapapa
Mistrz
Mistrz

Ja bym napisał do TMP, że ponownie sprzedają to auto.

Visitor1230

Post autor: Visitor1230 »

Barbapapa pisze:Ja bym napisał do TMP, że ponownie sprzedają to auto.
Jak podie...alac to do konca :-D Swietnie ze sie udalo chwasta pozbyc.

Barbapapa
Mistrz
Mistrz

To nie chodzi o pod..... Chodzi o to, by ten dealer nie nabrał i nie naraził znowu na kłopoty kolejnego klienta.

Visitor1230

Barbapapa pisze:To nie chodzi o pod..... Chodzi o to, by ten dealer nie nabrał i nie naraził znowu na kłopoty kolejnego klienta.
No wlasnie i dlatego osobiscie uprzejmie donioslbym na takich ... heh, dielerow.

Bandzur
Spamer
Spamer
Model: T25

Post autor: Bandzur »

Barbapapa pisze:Ja bym napisał do TMP, że ponownie sprzedają to auto.
To pisz :-D
Tu masz adres:
http://www.toyota.pl/about/news_and_eve ... o_nas.tmex
Odpowiedź wklej na forum ;-)

Visitor1230

Ja sie ze zlomem nie meczylem, wiec nie widze potrzeby do nich pisac. I dziekuje za kontakt. Jezeli bede potrzebowal to sam sobie tez znalazlbym.

swiecha
Guru
Guru

zlom moze sprzedaja ale jazda

ODPOWIEDZ