[t27] Poprawne podłączenie świateł

Wszystko o oświetleniu zewnętrznym i wewnętrznym...
btrp
Nowicjusz
Nowicjusz
Model: Avensis t27
Silnik: 2.0 benzyna

[t27] Poprawne podłączenie świateł

Post autor: btrp »

Witam.

Byłem ostatnio na polerowaniu lamp i zauważyłem, że mam inaczej podłączone światła.
Koleś się zapiera, że tak powinno być i szperając trochę po forum widziałem jakieś posty w których ludzie mają tak samo i już sam nie wiem :niewiem:

Jest to t27 2010r z czujnikiem zmierzchu.

Po kupnie autka na pozycji "0" mialem pozycyjne, na pozycji "auto" pozycyjne + czujnik włączał mijania, na pozycyjnych pozycyjne i na pozycji świateł mijania miałem pozycyjne, mijania i deska itp

Teraz na pozycji "0" mam mijania, "auto" mijania + czujnik włącza pozycyjne i dalej tam samo jak poprzednio.

Nie wiem teraz czy poprzedni właściciel sobie zmienił i koleś po polerowaniu podłączył dobrze czy odwrotnie.

Tak więc moje zapytanie jest które z tych dwóch podłączeń jest poprawne?

pawelsosnecki
Coś wie...
Coś wie...
Model: Avensis T27 FL
Silnik: 2.0 Benzyna

Re: [t27] Poprawne podłączenie świateł

Post autor: pawelsosnecki »

btrp pisze:Witam.

Byłem ostatnio na polerowaniu lamp i zauważyłem, że mam inaczej podłączone światła.
Koleś się zapiera, że tak powinno być i szperając trochę po forum widziałem jakieś posty w których ludzie mają tak samo i już sam nie wiem :niewiem:

Jest to t27 2010r z czujnikiem zmierzchu.

Po kupnie autka na pozycji "0" mialem pozycyjne, na pozycji "auto" pozycyjne + czujnik włączał mijania, na pozycyjnych pozycyjne i na pozycji świateł mijania miałem pozycyjne, mijania i deska itp

Teraz na pozycji "0" mam mijania, "auto" mijania + czujnik włącza pozycyjne i dalej tam samo jak poprzednio.

Nie wiem teraz czy poprzedni właściciel sobie zmienił i koleś po polerowaniu podłączył dobrze czy odwrotnie.

Tak więc moje zapytanie jest które z tych dwóch podłączeń jest poprawne?
Uważam że wcześniej miałeś dobrze.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ